Doporučujeme

fangear.cz

včera

Straka sestřelil „svoji“ Plzeň v čase 59:57! Velký šok, nechápe Simon

V dohrávce osmého kola přivítali indiáni na svém ledě Rytíře. Zápas přinesl neuvěřitelné rozuzlení, za stavu 3:3 již směřoval do prodloužení, avšak toho se více než šest tisíc fanoušků nakonec nedočkalo. Tři sekundy před koncem, navíc ve vlastním oslabení, rozhodl o třech bodech pro Kladno explzeňský Petr Straka.

včera

Ivan debutoval v NHL! Chytil přispěl ke kanonádě, další Češi asistovali

Filip Chytil brankově přispěl k jasné výhře Rangers 6:0 na ledě Pittsburghu. Další český útočník Tomáš Hertl asistoval při divokém triumfu Vegas 8:4 nad Coloradem, v jehož dresu debutoval Ivan Ivan. Bod za nahrávku zapsal i zadák Filip Hronek, Vancouver ale přes vedení 4:1 podlehl Calgary 5:6 v prodloužení. Za vítěze chytal Daniel Vladař, inkasoval pětkrát z 25 střel.

před 2 dny

Novák ozdobil 700. prvoligový start vítězným gólem

Slávistický veterán Martin Novák odehrál ve středu jubilejní 700. zápas ve druhé nejvyšší soutěži. Symbolicky právě on rozhodl prodloužení, navíc zrovna proti Prostějovu, kde ještě nedávno dělal kapitána.

před 2 dny

V Chomutově nechtěný?! V Litoměřicích září, opět skóroval

Tvořivý forvard Tomáš Vildumetz během letní zkoušky nepřesvědčil trenéry v Chomutově a narychlo si sehnal angažmá v konkurenčních Litoměřicích. Ve středečním kole se gólem podílel na triumfu nad Přerovem, celkově se po devíti zápasech pyšní nadstandardní bilancí 3+3.

před 2 dny

Žálčík je ZPÁTKY! Dal už pátý gól, navíc forsbergovkou

V minulé sezoně se pardubický Lukáš Žálčík střelecky trápil, letos ale znovu atakuje čelní příčky prvoligové tabulky kanonýrů: s pěti brankami je aktuálně na děleném třetím místě. Ve středečním kole názorně ukázal, že zase nabral sebevědomí – o výhře nad Kolínem rozhodl kličkou proslavenou Peterem Forsbergem.

před 2 dny

Zlín je v čele Maxa ligy! Poruba v krizi, Prostějov dál trpí

Druhá nejvyšší soutěž má nového lídra – Sokolov střídá v čele tabulky rozjetý Zlín, který si tentokrát poradil s Třebíčí. Opačné starosti mají v Prostějově a nedaří se ani Porubě, jež padla počtvrté za sebou. A co další výsledky 10. kola Maxa ligy?

před 2 dny

Extraligové dohrávky: kladenská JÍZDA, českobudějovická BÍDA

Tipsport extraliga měla ve středu na programu dvě dohrávky: strhující zápletku obstaral souboj Plzně s Kladnem, o výhře hostů rozhodl až tři vteřiny před koncem Petr Straka. Souběžně hraný velmi důležitý psychologický střet mezi Kometou a Motorem patřil domácím, čistým kontem se blýskl Michal Postava.

před 2 dny

Pardubice na hraně vyřazení! Naděje Sparty v CHL žijí

Pardubice si po nepřesvědčivých výkonech na domácí scéně nezlepšily náladu ani v mezinárodní CHL. Po domácí prohře 2:3 s Lahti jsou na hraně vypadnutí už po základní skupině. Další z českých zástupců v Lize mistrů – Sparta Praha – zvládla zápas pravdy a po triumfu 4:2 nad německým Bremerhavenem stále může pomýšlet na účast ve vyřazovací části.

před 2 dny

Pekař udělal tečku: Do Kanady odešla větší půlka talentů, kdo zůstal?

Odejít hrát kvalitní juniorku do Kanady? Dobrá šance, ale ne za každou cenu. Zhruba takovou zprávu vyslaly dosavadní volby českých mladíků, kteří letos prošli draftem CHL; za moře se jich totiž vydalo výrazně méně než loni. Pro domácí soutěže je to však jen částečně pozitivní zpráva.

před 2 dny

Návrat ztraceného syna! Mueller se vrací do Brna

Jak jsme informovali již včera, na jih Moravy se vrací velká persona uplynulých extraligových let, Peter Mueller. Na místo, kde strávil podstatnou část své extraligové kariéry, a kde sbíral body a góly jak na běžícím pásu.