Doporučujeme

fangear.cz

před 2 dny

SESTŘIHY 5. kola: Góly v poslední minutě, sedmá série nájezdů a další hattrick

Středa nabídla další večer plný hokeje, do akce šly všechny týmy Maxa ligy. Diváci na dvou stadionech viděli pětigólové příděly a nervy drásající duely rozhodovaly poslední minuty. Třebíč se Vsetínem mají za sebou sedm sérií nájezdů a přerovský Daniel Ministr už podruhé v řadě zazářil hattrickem. Na klíčové momenty mrkněte v našich sestřizích.

před 2 dny

Z 0:5 na 6:5? Už nechceme jen proplouvat, září Charvát. Tábor si na úspěch věří

V jednu hodinu ráno přijeli dorostenci Tábora z Pardubic, v deset už se na stadionu chystali k dalšímu výjezdu. Náročný program nakonec proměnili ve čtyři body, když obě utkání zvládli otočit. Pod obraty se podepsal i aktuálně nejlepší střelec jihočeského celku Ondřej Charvát, který v létě přišel z ligové Břeclavi.

před 2 dny

Olomoucká úleva, zklamání pro Motor. Kohout na max? Spokojený nejsem, říká

Po vydařené přípravě přišlo pro Olomouc obrovské zklamání – poslední místo v tabulce, z devíti bodů kohouti nevybojovali ani jeden. Naopak České Budějovice si po demolici hvězdného Dynama 6:1 věřily na další úspěšnou bitvu, jenomže lehkost v zakončení z předchozího zápasu si na Hanou nepřivezly.

před 2 dny

Hanouskův snový návrat: Ohromně si toho vážím, ale důležitější jsou tři body

V loňské sezoně válel v Prostějově a byl vyhlášen nejlepším obráncem druhé nejvyšší soutěže, k jeho návratu do extraligy však byli někteří skeptičtí. Tomáš Hanousek nicméně svými individuální výkony zatím překvapuje. Stejně jako jeho Rytíři, kterým pomohl gólem a asistencí ke skalpu brněnské Komety 4:1.

před 2 dny

Velký varovný prst. Tři kusy za tři minuty? Šílené, uznává Gríger. Dal technický gól

Sezonu začali energetici příšerně, dva zápasy bez vstřelené branky. V neděli ale proti jednomu z favoritů na titul možná i překvapivě vyhráli, důležitý byl ovšem hlavně herní projev. Ten se jim do domácího mače s Hradcem podařilo přenést. „Už v Praze jsme odehráli super zápas a věděli jsme, že to musíme doma potvrdit proti velmi těžkému soupeři. Hradec je strašně nepříjemný tým,“ začal na úvod slovenský útočník Dávid Gríger.