Doporučujeme

fangear.cz

před 7 hod

Amerika? Otevřelo mi to oči, říká Vančura. Se Vsetínem míří na postup

Vsetín patřil minulou sezonu mezi nejlepší celky Ligy juniorů, jeho jízdu nakonec zastavila až ve finále Slavia. Ambice Valachů se v aktuálním ročníku nezmenšily, spíš naopak. K cestě za vytouženým postupem by měl Moravanům pomoci i Jan Vančura, který se rozpovídal o vydařeném startu a svých zkušeností ze zámoří.

včera

Neuvěřitelný obrat, Kladno už je v TOP 4! Hradec nadělil Varům bůra

Dvě středeční předehrávky Tipsport extraligy nabídly hned 17 gólů. Kladno prohrávalo ve Vítkovicích už 1:4, ale po velkém obratu zvítězilo 6:5 v prodloužení a poskočilo na čtvrté místo tabulky! Hradec Králové pak na svém ledě přehrál Karlovy Vary 5:1 a přiblížil se jim z deváté pozice na bod.

včera

Mistr světa Dostál o brankářské filozofii: Klíčem je koncentrace

Během dvou týdnů se z něj stal národní hrdina. Brankář Lukáš Dostál byl klíčovou postavou v cestě českých hokejistů za zlatou medailí na domácím mistrovství světa. Na největší triumf kariéry vzpomíná 24letý brněnský rodák v nové knize Srdce mistrů: Zlatá Praha 2024. Dílo nabízí hned třináct exkluzivních rozhovorů a dalších třináct osobních příběhů členů zlatého týmu.

před 2 dny

Kouč para hokejistů: Chceme ukázat, že to nebyla jedna vlaštovka. Co posila z USA?

Para hokej se pomaličku začíná vyrovnávat. Vidět to bylo i v uplynulém týdnu v Ostravě, která se stala už počtvrté dějištěm kvalitně obsazeného IPH Cupu. Čeští bojovníci na něm dvakrát potrápili Kanadu a sahali po finále, nakonec ale byli rádi za bronz, když dramatickou bitvu o třetí místo s Itálií rozsekl až 82 sekund před koncem kapitán Radek Zelinka.