Doporučujeme
před 6 hod

Šéf Opavy o vytopeném stadionu, azylu i rekonstrukci: Solidarita je obdivuhodná

Hokejová Opava prochází složitým obdobím. Slezan musí hrát už druhým rokem v azylu – důvodem je rekonstrukce jeho domovského stadionu. Navíc nedávná povodeň zničila provizorní halu v Městských sadech, ve které fungovala místní mládež. Nejen o tom mluví v rozhovoru pro Hokej.cz jednatel klubu Dalibor Bárta.

fangear.cz

před 6 hod

Brod se dočkal v duelu pravdy, Tygři zastavili Duklu. Stínem další 18gólová nálož

Víkend extraligy deváťáků přinesl dvě „poprvé“ týmů z Vysočiny: Jihlava našla svého prvního přemožitele, zatímco Havlíčkův Brod naopak v kritickém duelu o záchranu zaznamenal první vítězství. Lídři ze Salcburku i Komety se docela zapotili a celkově se konečně hrály vyrovnané zápasy, ale z tohoto obrazu vybočila kanonáda Třince.

dnes

Derby? Jako play off nebo MS. Hráli jsme na 120 %, tvrdí Freibergs. Krajan zlomil prokletí

Lotyšský zadák Ralfs Freibergs si užíval východočeské derby plnými doušky. Nasbíral nejvíce minut z hradeckých řad, účastnil se četných strkanic a také obou gólových akcí Lvů. V první třetině zpovzdálí sledoval skvělou práci krajana Oskarse Batny, v čase 60:56 sám napřáhnul k ráně do pravé šibenice a přisoudil Hradci veledůležitý bod navíc.

dnes

Rána pro Olomouc, Navrátil je po operaci ramene. Jak zní prognóza?

Středeční souboj se Spartou nedokončil, v pátek proti Hradci Králové chyběl v sestavě úplně. Příčina? Poranění ramene, které si v případě olomouckého tahouna Jakuba Navrátila vyžádalo chirurgický zákrok. Rekonvalescence se odhaduje na několik měsíců.

včera

Mokry vychytal „svůj“ Frýdek: Hecovačky před utkáním nepřišly, z čeho měl strach?

Poprvé se vrátil do Frýdku-Místku jako soupeř. Dlouho držel čisté konto, až na konci druhé třetiny jej překonal Adam Cedzo a spustil lavinu plyšáků, kteří poputují do ostravské nemocnice. Rysi srovnali a vyrovnaný stav platil i po prodloužení. V samostatných nájezdech pak Vojtěch Mokry vychytal všechny frýdecko-místecké střelce a hlavně díky němu získali Zubři bonusový bod.

včera

Janeček ven! znělo v Prostějově. Jedna z nejhorších chvilek v kariéře, říká kouč

Prostějov se v posledních letech netají ambicemi na vysoká umístění a není tomu jinak ani letos. Jenže na začátku sezony zůstává zatím výrazně za očekáváními. Po sobotním duelu proti Třebíči natáhl sérii porážek už na číslo tři a během utkání dávali fanoušci najevo svou nespokojenost. Zejména pokřikem „Janeček ven!“, který rezonoval na zimním stadionu i bezprostředně poté, co v páté sérii rozhodl Matěj Psota.

před 2 dny

Kometa na vlně, Špilkův gólový návrat a žolík Koníř. Juniorku zase vedou Oceláři

Po jednom dni se do čela DHL extraligy juniorů opět vrátil Třinec, jenž v Litvínově za stavu 2:1 přestál minutu před koncem trestné střílení. Dobrou formu mají Kometa nebo České Budějovice, naopak shodně čtvrtou porážku v řadě zapsaly Zlín a Slavia. Stejnou sérii nedopustil Hradec Králové, na jehož ledě byla k vidění hned dvě čistá konta.

před 2 dny

Vsetín poprvé bez bodu. Sestřelil ho Kordule (2+0)

Litoměřice jako první mužstvo v této sezoně porazily Vsetín už po základní hrací době. Dvě ze čtyř tref Stadionu na Lapači obstaral agilní forvard Pavel Kordule. Šlo pro něj o první branky v probíhajícím ročníku.